piątek, 12 sierpnia 2011

3dninieogłady

przez 3 dni mogłam być nie ogarnięta teraz już jestem a tak na prawdę nie do końca .
Byłam u Celiny było bardzo bardzo miło :) zarobiłyśmy po 5o zł i za to pojechałyśmy do kina :P
Byłyśmy na fajnym filmie ;D Pan Popper i jego pingwiny xD hahah takie beznadziejne  ale jakoś dziwacznie pocieszne. Od wczoraj opuściła mnie dobra energia kiedy wróciłam do domu było mi jakoś dziwacznie nie miło ;| nie wiem dlaczego ale nie lubię samotności więc zaczęłam słuchać dołującej piosenki " Powiedź mi powiedź swoje lęki i fobie , powiedź mi powiedź" Uwielbiam ta piosenkę <3 Dziś jest już lepiej chodź wiem że zaraz nie będzie. Zaraz ktoś mi humor popsuje,ale co tam w  końcu każdy myśli tylko o sobie :) Zaraz spadam się ogarnąć bo jak na razie przy sobie nie zrobiłam nic a o 11 idę na zdjęcia z Celiną i Madzią może być ciekawie o ile pogoda nie zepsuje nam planów . Ledwo znoszę moją depresję wakacyjną teraz serio mnie dopadła i chyba wygra ale cóż pocieszam sie tym że za 2o dni zapierdzielam do szkoły i będę patrzyła na tą chujnię która się teraz dzieje .... powoli humorek się jebie oby poprawiły mi go dziewczyny pa ;* ----> tak Ja i Celina :* z serii " Ja Cię kocham a ty śpisz"

1 komentarz:

  1. bardzo obrazowo piszesz:) a zdjęcia proszą się o wiekszy format:)

    OdpowiedzUsuń