piątek, 9 września 2011

szkoła

hejka dziś piątek i było bardzo fajnie w szkole . Wreszcie moja kochana klasa zaczęła odwalać :D hahah na matematyce pan przesadził Karola na ostatnią ławkę hahaha i obstawił go jakimiś tablicami żeby go oddzielić od wszystkich biedny każdy się z niego śmiał zresztą ze mnie też bo pan nas mierzył i ja mam tylko 155 :( i kurwa nic nie mogę z tym zrobić jak ja się czuję przy takim Mateuszu który ma 187 :O no właśnie właśnie dupa blada jestem karłem klasy :( ale w końcu co małe to piękne prawda ;D . Dobra moja klasa jest wyjebana przed rel. Mateusz i Mikołaj wpadli na pomysł by założyć plecaki na głowy i tak wejść do klasy a książki trzymać w ręku oczywiście "fajni" to zrobili tak dla jaj a reszta oczywiście nie -,- był dzwonek kiedy Prochocka szła do pokoju nauczycielskiego i zobaczyła co "2c" robi hahaha a my jak downy stoimy z plecakami na głowach kocham was <3 nakrzyczała na nas biedna Magda wplątały jej się włosy w suwak i nie mogła tego rozplątać ona zawsze ma przygody stała nad nią Prochocka Marchlewska i Sikorska (nauczycielki) i wszystkie jej pomagały hahahah ja z Mikołajem i Mateuszem i Celiną na boku sikaliśmy hahah na religii nie mogłam sie ogarnąć i cały czas się śmiałam :D ^^ Pan powiedział żebym zamknęła gębę :D bo jestem za głośno <lol2> a i tak się śmiałam . Po lekcjach poszliśmy na boisko grałam w kosza z Krystianem Magdą Mikołajem i Lewym i było fajnie później się zmęczyliśmy to poszłam na ławkę :D obgadywałam z Mikołajem Szychą i Kamilem mecz dziewczyn haha bo trenują do zawodów :)) hahaha fajnie było . Później na drugą godzinę przyszedł Buze i Cyryl i Natalia :D Adrianowi na kroku podarły się spodnie <lol2> musiał zmieniać . Kocham dzisiejszy dzień . Szkoda tylko że ..... się dopiero teraz się ogarnął

niedziela, 4 września 2011

Przepraszam chodź i tak wiem że nigy mi tego nie wybaczysz . Ta ostatnia sprawa nie daje mi spokoju tobie chyba też . Nie wiem co mi odpierdoliło że mogłam zrobić Ci coś takiego . Nie daje rady mówiłam Ci już milion razy przepraszam lecz teraz to słowo nie ma dla ciebie żadnego znaczenia może za dużo razy doszło do nie porozumień i teraz to słowo nie ma już znaczenia ? Czasu nie da się cofnąć ale cały czas myślę że będzie dobrze,nie chciałam Ci tego zrobić coś mnie pierdolnęło . Gdybym wiedziała że tak będzie nie zrobiła bym niczego takiego chodź wiedziałam że tak będzie ale on całował i mówił żebym nie myślałam nie byłam trzeźwa sama o tym wiesz . Wszystko poszło się jebać . Teraz trzeba czekać i patrzeć na to jak masowo będzie pierdoliło mi się życie ale dam radę za błędy trzeba płacić ja właśnie to robię . Nie obchodzi mnie kto to czyta i tak już chyba wie jaka jestem. Szkoda że wszyscy mają tylko do mnie pretensje wiele ludzi mi mówi że nic złego nie zrobiłam ale mi wydaje się znacznie inaczej . huhuhu nie ważne co myślą inni ważne jest to co myślę ja o tym wszystkim jedno wiem .... nie powiem już nic .
:(

ostadnidzieńwakacji

Do tej pory w głowie mam ten jeden wspaniały dzień lecz zakończył on chyba szystko .Spotkałam się z Sarą w cukierni później pojechałyśmy nad rzekę tam wszyscy na nas czekali . Kiedy tylko się tam pojawiłam usłyszałam "trzeba upić Lodzię" pamiętam to .Tak się właśnie stało . Kręciło mi sie w głowie i miałam małe szumy ale chyba wszystko pamiętam . Było miło miło i miło nigdy tego nie zapomnę . Mogłam chociaż na chwilę zapomnieć o wszystkim ale teraz wiem że zrobiłam źle. Nie mam ochoty nic pisać . Mogłam napisać to 31a nie terazkiedy wszysko poszło się jebac , nie patrzę na słowa lecz na ich sensowne znaczenie . Nie mogę już jest strasznie . Przepraszam