wtorek, 16 sierpnia 2011

Bardzobardzopozytywnie

Heja heja hejoł :) mam bardzo pozytywną energię dostałam ja od Bim sala Bim akisz akisz xD. Nie no dobra wróciłam z Mazur było po prostu genialnie. Niby nie chciałam jechać ale jakoś cudem udało się mnie namówić
i wcale nie żałuję że tam pojechałam całą drogę myślałam o tym jak się przywitać z chłopakami skończyło się na zwykłym podaniu ręki i powiedzeniu " Hej" . Pod wieczór było nudno ale kiedy rano się obudziłam czułam się jakoś bardzo dziwacznie. Jakoś po 14 pojechaliśmy na Grunwald rowerami jakieś 5km od domu matko było zajebiście " O matko boska Madziu patrz jakie piękne krowy boże jaka piękna zieleń szybko rób zdjęcie tylko nie pionowo" Łeeehhh chcę jeszcze raz :( może pojedziemy w góry bardzo bym chciała .



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz