poniedziałek, 8 sierpnia 2011

podziwiamy prezenty z Amerykiii

Wróciła mojego brata dziewczyna z Ameryki tak dokładnie z Nowego Yorku tęskniłam za nią trochę <3
hahah teraz wiem ze Karolina się cieszy ze już jest w domu bo trochę sama tęskniła była tam sama :(.
Mateuszowi kupiła 3 koszulki i ładny breloczek który mu zabiorę :p moi rodzice dostali figurkę Nowego Yorku a ja dostałam genialne Nowoyorskie perfumy i zajebiste gumy <33 hahaha mam cały czerwony język xD
 Karoo Dziękujemy <3 :* :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz