piątek, 12 sierpnia 2011

Rozejm.

dziś już byłam ale muszę jeszcze raz się wpisać :)
byłam na zdjęciach z Olką Madzią i Celiną było bardzo fajnie śmiesznie i ładnie mamy ciekawe zdjęcia mi sie bardzo podobają chodź nie widziałam ich jeszcze na dużym ekranie że tak powiem :)  po zdjęciach poszłyśmy do cukierni i am sie wszystko zjeb*ło . Celina i Olka dziwnie zaczęły sie zachowywać ... były jakieś chamskie , zabrały mi rower. Byłam troszkę wkurzona ,ale mi przeszło . Długo się zastanawiałam i doszłam do wniosku że nie chcę sie przed szkołą z nikim kłócić i jak na razie tak zrobię . Zobaczymy co pokaże czas. Jeśli ktoś mnie nie lubi będe miała to w dupie tak jak miałam to w pierwszej klasie gim , tak było mi najlepiej lubiły mnie osoby które ja lubiłam . Teraz czekam na to aż Madzia wstawi zdjęcia na face :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz