niedziela, 7 sierpnia 2011

o mnie :))

nooo hehe wpisała się moja Celinka to teraz moja kolej :)
mam prawie 14 lat i sobię żyję jestem wredna. Mam dużo znajomych ale jak po czasie się okazuję większość to fałszywi "Znajomi". Posiadam zielono-niebieski dużo czy które zajebiscie mi się podobają , jestem niska jestem karłem klasy ale raczej nikomu to nie przeszkadza oprócz mnie ;| kurde ... mam średniej długości włosy a na nich fioletowe pasemko <3 . Uwielbiam fotografię moich przyjaciół wakacyjne ogniska i pozowanie do zdjęć :)) "Jestem wredna ale tylko dla wrednych , jestem mila ale tylko dla miłych " tego sie trzymam :) jestem bardzo otwartym człowiekiem i pragnę zrealizować swoje chore ambicje moim największym marzeniem jest zabrać aparat do moich pięknych snów lub nagrać sen albo jeszcze inaczej żeby trzy razy w miesiącu spełnił się mój wybrany sen . Jestem relaistą z czego się bardzo bardzo cieszę ... czasami kurwię na to jak wyglądam ale jak tak sobie pomyslę że mogła bym być nie widoma albo być po prostu kaleką to gryzę się w język z całej siły :( nie mam już nic ciekawego do powiedzenia i powiecmy że skończyłam a o to ja Wredna miła Lodzia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz