poniedziałek, 8 sierpnia 2011

skoki ;*

Pewnego zimowego wieczoru przyjechała do mnie moja kochana Celina ;* a nie to nie był zimowy wieczór to był wiosenny wieczór jeden dzień przed dniem wagarowicza . Zaczęła mi opowiadać jaki skoczek i ile skoczył w ostatnim konkursie w Zakopanym . Ich morgen fajer a sztiwencałer ich park spacire ich kome Kofire <3 zaczęło sie od tego Karolina nie wiedziała jakie nazwiska posiadają skoczkowie więc troszkę po przemieniała ich naziwska był to między innymi Tomas Morgenszwajer :P Zapytałyśmy mojego tatę jakie są jeszcze nazwiska sławnych skoczków poczym szybko pobiegłyśmy do laptopa i znalazłyśmy Kamila Stocha dla Lodzi czyli dla mnie była to miłość od pierwszego spojrzenia,następnie szybko wpisałyśmy Gregor Schlierenzauer <--- o chyba dobrze napisałam , Celina tez poczuła ze to jest jej jedyna miłość <33. Od tamtego dnia wszystko się pozmieniało , Celina i gregor zamieszkali razem jednym domu a Lodzia i Kamil odprawiali razem głośne imprezy. Pewnego dnia Lodzia na urdziny Kamila 25 Maja odprawiła bardzo głośne urodzinki dla swojego męża zjechała sie cała Austria cała polska i kilka Kitosów Hanu wtedy Grgor po kilku kieliszkach skoczył na klos za 4o tys. i on spadł była to wielka strata dla rodziny Stoch , ale Celina zgodziła ponieść koszty naprawy Rosyjskiego brylantowego kloszu rodziny Stoch . Był Sylwester 2010 Lodzia zapominając o kloszu od Schlierenzauerów postanowiła pożyczyć korkociąg do szampana który też kosztował ponad 2o tys. lecz keidy Kamil był pijany schował korgociąg i zapomniał gdzie . Rodzina Stoch a rodzina Schierenzauer na zawsze aż do dnia dzisiejszczego została pokłócona ... . Kamil Stoch od taty Lodzi dostał pięknego Mercedesa ! Lodzia również posiada mercedesa cabrio a Celina i Gregor po miastach poruszają sie mustangami i Porshe. Biedy Gregorek ostatnio dostał sraczki i nie mógł występować na letnim Grand Pri  xDDD żle napisałam wiem ;) Celina zawiozła go do szpitala Gregor musiał znieść straszna lewatywę . Schliri razem z Kamilem pracują na budowlance budują mosty bloki i zawsze są w rozjazdach ... Cały nasz ten nie normalny świat jest strasznie kochany <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz