środa, 17 sierpnia 2011

DodziaLodzia


  1. Naszło mnie na wspaniałe wspomnienia związane z moją jedyną przyjaciółką na świecie <3 uświadomiłam sobie że ona jest jedyna że to na niej właśnie mogę polegać i że to ona ma tak samo zjebany łeb jak ja , właśnie chyba dlatego nasza przyjaźń jest aż taka mocna i nas po mimo wszelkich kłótni nie da się rozdzielić w końcu jesteśmy Lodzia i Dodzia <3 Magda jest zajebiście wyjątkowa chodź często słyszę że nie powinnam się z nią przyjaźnić i że to ona zmienia mnie na zło i ze ona sprowadza mnie na złą drogę nigdy nie przestanę się z nią przyjaźnić . Strasznie żałuję że całe wakacje spędziłam bez niej ale mamy bardzo duży odpoczynek od siebie . Pamiętasz Magda kiedy razem jako małe dzieci myślałyśmy że podpalimy dom ? pamiętasz kiedy siedząc w drewnianym domku z jakiegoś małego radyjka usłyszałyśmy że idzie burza ? pamiętasz kiedy to zaczęłyśmy się przyjaźnić wiem nie ma określonej daty ale wiem ze było to pod koniec 5 klasy wtedy nareszcie uświadomiłyśmy sobie ze jesteśmy jako przyjaciółki dla siebie przeznaczone i ja się cieszę że tak się stało. Nigdy nie zapomnę jak pokłóciłyśmy się podczas roku szkolnego usiadłam koło Łukasza a on powiedział mi że " Magda chyba się wyprowadza" zamurowało mnie totalnie po dzwonku poszłam pod klasę zawołałam Cię do siebie i mocno Cię przytulając mówiąc" Magda nie zostawiaj mnie tu" obie się popłakałyśmy a wtedy Mikołaj i Mateusz się z nas śmiali . Pamiętasz nasze wspólne wagary ? haha to było piękne szkoda że te pierwsze nie były za ciekawe ale co tam były też inne wspaniałe. Dzięki tobie spróbowałam bardzo nie miłych rzeczy ale teraz tego nie żałuję nic dodać nic ująć Kocham Cię jak własną siostrę <3 i mam nadzieję że tam będzie jeszcze parę ładnych lat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz