Wczoraj naszło mnie za oglądanie starych zdjęć nie które z nich nie były stare ale można tak to nazwać . Zdjęcia były robione w różnych okolicznościach np wycieczka szkolna do Kazimierza Powsina etc. ogniska ,godziny wychowawcze wypady nad rzekę i różne inne podczas oglądania tych zdjęć było mi trochę smutno z powodu takiego że momentami bywało tak pięknie a teraz wszystko jest do kitu przez te zasrane wakacje . Po oglądaniu zdjęć z laptopa otworzyłam album rodzinny i tam znalazłam miliony zdjęć ludzi których nawet nie znam ale nie wnikam kto kim jest. Są tam śliczne zdjęcia mojego brata jak był mały zdjęcia robione z przed jakiś 2o paru lat aparatem na kliszę uwielbiam stare zdjęcia . Szkoda że ja takich nie miałam ;(
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz