piątek, 9 września 2011

szkoła

hejka dziś piątek i było bardzo fajnie w szkole . Wreszcie moja kochana klasa zaczęła odwalać :D hahah na matematyce pan przesadził Karola na ostatnią ławkę hahaha i obstawił go jakimiś tablicami żeby go oddzielić od wszystkich biedny każdy się z niego śmiał zresztą ze mnie też bo pan nas mierzył i ja mam tylko 155 :( i kurwa nic nie mogę z tym zrobić jak ja się czuję przy takim Mateuszu który ma 187 :O no właśnie właśnie dupa blada jestem karłem klasy :( ale w końcu co małe to piękne prawda ;D . Dobra moja klasa jest wyjebana przed rel. Mateusz i Mikołaj wpadli na pomysł by założyć plecaki na głowy i tak wejść do klasy a książki trzymać w ręku oczywiście "fajni" to zrobili tak dla jaj a reszta oczywiście nie -,- był dzwonek kiedy Prochocka szła do pokoju nauczycielskiego i zobaczyła co "2c" robi hahaha a my jak downy stoimy z plecakami na głowach kocham was <3 nakrzyczała na nas biedna Magda wplątały jej się włosy w suwak i nie mogła tego rozplątać ona zawsze ma przygody stała nad nią Prochocka Marchlewska i Sikorska (nauczycielki) i wszystkie jej pomagały hahahah ja z Mikołajem i Mateuszem i Celiną na boku sikaliśmy hahah na religii nie mogłam sie ogarnąć i cały czas się śmiałam :D ^^ Pan powiedział żebym zamknęła gębę :D bo jestem za głośno <lol2> a i tak się śmiałam . Po lekcjach poszliśmy na boisko grałam w kosza z Krystianem Magdą Mikołajem i Lewym i było fajnie później się zmęczyliśmy to poszłam na ławkę :D obgadywałam z Mikołajem Szychą i Kamilem mecz dziewczyn haha bo trenują do zawodów :)) hahaha fajnie było . Później na drugą godzinę przyszedł Buze i Cyryl i Natalia :D Adrianowi na kroku podarły się spodnie <lol2> musiał zmieniać . Kocham dzisiejszy dzień . Szkoda tylko że ..... się dopiero teraz się ogarnął

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz