Przepraszam chodź i tak wiem że nigy mi tego nie wybaczysz . Ta ostatnia sprawa nie daje mi spokoju tobie chyba też . Nie wiem co mi odpierdoliło że mogłam zrobić Ci coś takiego . Nie daje rady mówiłam Ci już milion razy przepraszam lecz teraz to słowo nie ma dla ciebie żadnego znaczenia może za dużo razy doszło do nie porozumień i teraz to słowo nie ma już znaczenia ? Czasu nie da się cofnąć ale cały czas myślę że będzie dobrze,nie chciałam Ci tego zrobić coś mnie pierdolnęło . Gdybym wiedziała że tak będzie nie zrobiła bym niczego takiego chodź wiedziałam że tak będzie ale on całował i mówił żebym nie myślałam nie byłam trzeźwa sama o tym wiesz . Wszystko poszło się jebać . Teraz trzeba czekać i patrzeć na to jak masowo będzie pierdoliło mi się życie ale dam radę za błędy trzeba płacić ja właśnie to robię . Nie obchodzi mnie kto to czyta i tak już chyba wie jaka jestem. Szkoda że wszyscy mają tylko do mnie pretensje wiele ludzi mi mówi że nic złego nie zrobiłam ale mi wydaje się znacznie inaczej . huhuhu nie ważne co myślą inni ważne jest to co myślę ja o tym wszystkim jedno wiem .... nie powiem już nic .
:(
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz